Дата: 21.12.2022 10:21

Шепетівська державна податкова інспекція нагадує, що на сьогодні усі платники податків мають можливість скористатися Електронним кабінетом для отримання інформації щодо податкових зобов’язань по земельному податку та по податку на нерухоме майно відмінне від земельної ділянки.

Для фізичних осіб – платників податків в Електронному кабінеті (шлях http:/cabinet.tax.gov.ua) надано он-лайн доступ (режим «ЕК для громадян» (Повідомлення про обов’язок сплатити суму грошового зобов’язання (ППР)) до сформованих податкових повідомлень – рішень щодо сум нарахованих податкових зобов’язань з податку на майно.

Крім того, в режимі «ЕК для громадян» приватної частини Електронного кабінету платники податків – фізичні особи мають можливість перегляду даних щодо об’єкті рухомого та нерухомого майна, які є об’єктами оподаткування (земельні ділянки, житлові будинки, квартири, садові (дачні будинки), гаражі, легкові автомобілі тощо), відомості про які отримані з реєстрів інших державних органів та стосовно яких сформовані податкові повідомлення – рішення.

За необхідністю в Електронному кабінеті за допомогою сервісу «Стан розрахунків з бюджетом» фізичні особи можуть сплатити податки, збори, платежі та перевірити розрахунки сум податкових зобов’язань по таким податкам.

Валентина Ординська, начальник Шепетівської ДПІ Головного управління ДПС у Хмельницькій області