ШАНОВНІ ПРАЦІВНИКИ ТА ВЕТЕРАНИ ОСВІТЯНСЬКОЇ НИВИ ГРОМАДИ!

Дата: 02.10.2022 09:46

Відділ освіти, культури, молоді, спорту та туризму, Михайлюцька сільська рада щиросердно вітає Вас із Днем працівників освіти!

Дякуємо за щоденну віддану працю! Сьогодні громада пишається Вами ! Ви виховали гідне покоління - справжніх патріотів - захисників і захисниць, які з честю виконують свій громадянський обов’язок – захищають Україну.

Теплі і щирі слова адресуємо педагогічним працівникам, які сьогодні на заслуженому відпочинку. Низький уклін Вам за багаторічну віддану кропітку працю.

Дякуємо за працю та забезпечення щоденного комфорту в закладах освіти бібліотекарям, вихователям, завгоспам, кухарям,шкільним медичним сестрам, прибиральницям, операторам котелень, водіям та робітникам із обслуговування приміщень.

Спасибі кожному, що попри війну тримаєте освітній фронт! Вітаючи зі святом зичимо міцного здоров’я, безхмарних благословенних мирних днів, щасливого довголіття, невичерпної життєвої енергії, яка й надалі запалюватиме світло знань, добра і людяності в учнях.