40 років на сцені: аматорський фольклорний гурт "Берегиня" Майдан-Лабуньського сільського клубу святкує ювілей!

Дата: 07.07.2022 12:23

Фольклорний гурт "Берегиня" Майдан-Лабунського сільського клубу, під керівництвом Наталії Тещенко, 40 років поспіль дарує пісенне диво мешканцям нашої громади, яке ,як святкове намисто прикрашає будні і свята. Колектив вирізняється любов’ю до рідного краю та своєрідною автентичністю. Завдяки нашим БЕРЕГИНЕЧКАМ народна пісня – щира і мудра, залишається жити!

Дорогі наші БЕРЕГИНЕЧКИ, Відділ освіти,молоді, спорту та туризму, Михайлюцька сільська рада та мешканці громади вітають Вас з 40-річним ювілеєм на творчій ниві!

У цей святковий день бажаємо Вам міцного здоров’я, довголіття! Щоб віра, надія та божа любов не залишала Вас, доброта та злагода зігрівали ваші серця. Нехай завжди вистачає сил для продовження Вашої справи, а шанувальники надихають на подальшу творчість!