Оприлюднення Детального плану території під розташування промислових потужностей для діючого підприємства з переробки корисних копалин

Дата: 08.06.2022 14:10

Михайлюцька сільська рада Шепетівського району Хмельницької області повідомляє про оприлюднення Детального плану території під розташування промислових потужностей для діючого підприємства з переробки корисних копалин, на земельній ділянці кадастровий № 6825584600:07:021:0106 загальною площею 39,3 га за межами с. Михайлючка на території Михайлюцької сільської ради Шепетівського району Хмельницької області.

Рішення про затвердження Детального плану території буде приймати Замовник проекту: Михайлюцька сільська рада Шепетівського району Хмельницької області. Даний Детальний план території розміщений в Михайлюцькій сільській раді і оприлюднений на офіційному веб-сайті Михайлюцької сільської ради Шепетівського району Хмельницької області та підлягає громадському обговоренню з дня його оприлюднення 08.06.2022 року протягом тридцяти днів з дня публікації повідомлення.

Громадськість може ознайомитись з детальним планом території на офіційному веб-сайті Михайлюцької сільської ради та в приміщенні Михайлюцької сільської ради та має право, у межах строку громадського обговорення, подати до Михайлюцької сільської ради Шепетівського району в письмовій формі (у тому числі в електронному вигляді) зауваження і пропозиції до Детального плану території під розташування промислових потужностей для діючого підприємства з переробки корисних копалин, на земельній ділянці кадастровий № 6825584600:07:021:0106 загальною площею 39,3 га за межами с. Михайлючка на території Михайлюцької сільської ради Шепетівського району Хмельницької області, за адресою: 30416, Україна, Хмельницька область, Шепетівський район, с. Михайлючка, Мазунова, буд.4, e-mail: myhaylyutskavc@ukr.net.

Громадські слухання відбудуться 29 червня 2022 року в приміщенні Михайлюцької сільської ради Шепетівського району Хмельницької області. Екологічна інформація, у тому числі пов’язана зі здоров’ям населення, що стосується даного Детального плану території міститься в даному Детальному плані території. Транскордонні консультації щодо проекту документа державного планування проводитись не будуть оскільки територія на яку розробляється детальний план території розташована на значній відстані від меж сусідніх областей та держав, та транскордонного впливу на дані території не передбачається.

Детальний план території під розташування промислових потужностей для діючого підприємства з переробки корисних копалин

Детальний план території. Проєктний план поєднаний зі схемою проектних планувальних обмежень, схемою організації руху транспорту та пішоходів

Детальний план території. План існуючого використання території поєднаний з опорним планом та схемою існуючих планувальних обмежень

Схема розташування земельної ділянки у планувальній структурі району