Дорога шкільна та дошкільна родино Михайлюцької громади!

Дата: 31.05.2022 13:55

Відділ освіти,культури, молоді,спорту та туризму, Михайлюцька сільська рада щиро вітають Вас із закінченням 2021 - 2022 навчального року!

Любі наші випускники, вітаємо Вас із завершенням цього важливого етапу на життєвому шляху. Ми, дорослі, віримо в кожного з Вас! Нехай усі Ваші мрії і прагнення здійсняться!

Спасибі батькам, що спонукали дітей до науки, вчителям, що навчали знанням. І, звісно, Вам, учням, що попри всі перепони, які лягли на Ваші дитячі плечі, Ви здобували знання.

Дорогі діти, обіймаємо кожного з Вас седечком і маємо велику надію, що у вересні Ви всі повернетесь до садочків та шкіл, випускники далі продовжать навчання в обраних навчальних закладах під мирним небом!

Бажаємо всім здоров'я, безпечного літа під рідним мирним сонячним небом, терпіння і віри всім дорослим аби пережити ці складні часи.

Нехай останній дзвоник пролунає в кожному серці з вірою у Перемогу!

ВІРИМО, ЗНАЄМО - ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!

З повагою Володимир ГОНЧАРУК,

начальник відділу освіти та культури