Перейменування назв вулиць

Дата: 23.05.2022 14:44

Шановні  жителі  громади!

Відповідно до вимог Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки», на території Михайлюцької сільської ради досі залишились не перейменованими  вулиці населених пунктів.

Пе­рей­ме­ну­ван­ня назв ву­лиць, пов’яза­них із ко­му­ніс­тичним ре­жи­мом, — обов’яз­ко­ва умо­ва то­го, щоб у на­шій дер­жа­ві від­бу­ли­ся по­зи­тив­ні сус­піль­ні пе­рет­во­рен­ня.

Тому кожен мешканець громади може долучитися до прийняття рішення з такого важливого  питання.

с.Заморочення

с.Хмелівка

вул. В.Котика

вул.Гагаріна

Про­по­зи­ції   по­да­ють­ся в ус­ній фор­мі   чи пись­мо­вій фор­мі із заз­на­чен­ням пріз­ви­ща, іме­ні, по бать­ко­ві та ад­ре­си осо­би (най­ме­ну­ван­ня, міс­це зна­ход­ження — для юри­дич­ної осо­би  на нас­тупну ад­ре­су: 30416, Хмель­ницька об­ласть, Шепетівський район, вул. Мазунова, 44а, або на елек­трон­ну пош­ту: myhaylyutskavc@ukr.net або до старостатів вищеперахованих сіл.

Виконавчий комітет Михайлюцької сільської  ради