Актуально: податкова служба Шепетівщини працює з платниками в активному інформаційному полі

Дата: 08.04.2022 15:00

Шепетівська ДПІ Головного управління ДПС у Хмельницькій області нагадує, що отримати роз’яснення з питань оподаткування діяльності бізнесу у період воєнного стану можна за контактним телефоном «гарячої лінії» Інформаційно-довідкового департаменту ДПС – 0800-501-007.

Також на офіційному сайті ДПС України та на субсайті ГУ ДПС в області розміщено контактні телефони працівників ДПС Хмельниччини, за якими можна отримати консультації зі сплати податків та інших податкових питань, зокрема, ведення бізнесу особами, які виїхали і районів ведення бойових дій в рамках загальноукраїнської інформаційної діяльності.

По Шепетівській,  Грицівській, Ленковецькій, Михайлюцькій, Судилківській територіальних громадах платники податків можуть отримати консультації за наступними номерами телефонів:

- щодо оподаткування та сплати ПДВ, податку на прибуток –  (03840) 4-16-98;

- щодо сплати податків до місцевого бюджету, зокрема ПДФО, ЄСВ, податок на нерухоме майно, плата  за землю, єдиний податок з фізичних осіб тощо - (03842) 7-05-37, (03840) 4-07-18;

- щодо сплати ресурсних платежів – (03842) 7-14-37;

- щодо питання ліцензування, акцизного податку –  (03842)7-13-39;

- щодо питань погашення податкового боргу  – (03840) 4-10-94;

- щодо обліку платежів  (03840) 4-07-18.

Державна податкова служба працює в оперативному режимі та продовжує забезпечувати ведення обліку податків, зборів, платежів з метою наповнення бюджету. Завдяки своєчасному виконанню платниками податкових зобов’язань відбувається не лише захист територіальної цілісності нашої країни, а й забезпечується її фінансова стабільність.

Центр обслуговування платників Шепетівської ДПІ ГУ ДПС в Хмельницькій області працює у звичному режимі. Контактні телефони центру: (03840) 4-08-27, (03840) 4-91-59.

Слава Україні! Героям Слава!

Валентина Ординська, начальник Шепетівської ДПІ Головного управління ДПС у Хмельницькій області