ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ПЕРЕСЕЛЕНЦІВ ЩОДО ОТРИМАННЯ ФІНАНСОВОЇ ДОПОМОГИ ВІД ДЕРЖАВИ В РАМКАХ ПРОГРАМИ «ЄПІДТРИМКА»

Дата: 29.03.2022 15:24

Відділ соціального захисту населення Михайлюцької сільської ради розпочав роботу щодо реєстрації та видачі довідок про взяття на облік внутрішньо переміщених осіб

В Михайлюцькій територіальній громаді відділом соціального захисту населення розпочато прийом документів для видачі довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи.

Право на отримання допомоги на проживання мають особи, які перемістилися з тимчасово окупованої території Криму, а також з території, на якій проводяться бойові дії. Вказані переселенці мають отримати довідку про перебування на обліку внутрішньо переміщених осіб (покроковий механізм взяття на облік). Щодо територій, на яких ведуть бойові дії, то вони наведені у розпорядженні Кабміну від 6 березня 2022 року «Про затвердження переліку адміністративно-територіальних одиниць, на території яких надається допомога застрахованим особам в рамках Програми «єПідтримка».

Допомога надається у розмірах:

• для осіб з інвалідністю та дітей — 3000 гривень на місяць;
  • для інших осіб — 2000 гривень на місяць.

Для призначення допомоги подається заява про надання допомоги за встановленою формою.

Заяви прийматимуться за місцем фактичного перебування внутрішньо переміщених осіб:

• відділом соціального захисту населення Михайлюцької сільської ради:

Первак Валентина Ананіївна - начальник відділу соціального захисту (0963626728);

• Городнявський старостат:

Ткачук Микола Васильович – староста Городнявського старостинського округу (0971660928);

• Рилівський старостат:

Твердохліб Світлана Іванівна - староста Рилівського старостинського округу (0676020194);

• Корчицький старостат- староста Корчицького старостинського округу (0635267198).

Звераємо увагу, що виплата допомоги буде проводитися на поточний рахунок зі спеціальним режимом використання для зарахування допомоги «єПідтримка» або банківський рахунок (за стандартом IBAN) заявника для виплати допомоги.

Тому першочергово перед зверненням для подачі заяв та документів щодо виплати допомоги необхідно мати номер банківського рахунку (за стандартом IBAN) або рахунок зі спеціальним режимом використання для зарахування допомоги «єПідтримка».

У разі відсутності рахунку — необхідно звернутися до банківської установи для відкриття банківського рахунка (за стандартом IBAN) для виплати допомоги, що містить 29 символів.

У банку переселенцю буде видано відповідну заяву про виплату пенсії або грошової допомоги із зазначенням номера такого рахунку.

Допомогу на проживання також отримають внутрішньо переміщені особи, які станом на 1 березня 2022 року отримували щомісячну адресну допомогу для покриття витрат на проживання, зокрема на оплату житлово-комунальних послуг. Таким особам допомога буде нарахована автоматично, звертатися та надавати будь-які додаткові документи не потрібно.