Відбір кандидатів у резервісти до батальйону територіальної оборони.

Дата: 22.02.2022 09:22

Шепетівським  районним територіальним центром комплектування та соціальної підтримки та командуванням військової частини А 7181 проводиться відбір кандидатів у резервісти до батальйону територіальної оборони. Прошу Вас та  Ваші колективи проявити активну громадську позицію і долучитися до справи оборони нашої країни шляхом підписання контракту на службу у військовому резерві батальйона територіальної оборони.

За більш детальною інформацією звертатися до командуванням  підрозділу територіальної оборони, штаб якого знаходиться за адресою місто Шепетівка вул. Героїв Небесної Сотні 49 ( тел. 097-220-12-42 Олександр Юрійович), та Шепетівський районний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки.