ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ!

Дата: 28.01.2022 14:08

27 січня 2022 року Хмельницьким обласним центром туризму і краєзнавства учнівської молоді було проведено І (очний) обласний тур Всеукраїнського конкурсу екскурсоводів «Край, в якому я живу», в якому перемогла ( І МІСЦЕ) ФРОЛОВА УЛЯНА, учениця Городнявського ліцею!

Михайлюцька сільська рада, відділ освіти, культури, молоді, спорту та туризму вітає переможницю та дякує Валентині Олександрівні Крупник, директору Городнявського ліцею, Мирославі Леонідівні Вишневській, вчителю історії та права, Лілії Михайлівні Василенко, заступнику директора з вихованої роботи за результативну підготовку переможниці обласного етапу Всеукраїнського конкурсу екскурсоводів «Край в якому я живу»!

Радіємо гідному представленню нашої громади у зазначеному конкурсі, пишаємось новим здобутком нашої талановитої учениці, бажаємо подальших перемог!