6293 особи отримали матеріальне забезпечення за період тимчасової непрацездатності у 2021 році

Дата: 27.01.2022 13:52

Протягом 2021 року  Шепетівським відділенням управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Хмельницькій області прийнято  3347 заяв-розрахунків на фінансування  матеріального забезпечення  на суму 33,5 млн. грн. Всього працівниками відділення опрацьовано 10112 листків непрацездатності, в тому числі  259 лікарняних - по вагітності та пологах. Кількість днів, прийнятих до оплати протягом 2021 року склала 112682 дні, в тому числі 26249 днів – по вагітності та пологах.

Середньоденний розмір допомоги по тимчасовій втраті працездатності  у разі хвороби, або догляду за членом родини за підсумками 2021 року зріс на 14,8% порівняно з тим же періодом 2020 року, а допомоги по вагітності та пологах -  на 31%.

За підсумками року у середньому за один день перебування на лікарняному застрахованої особи Шепетівщини Фонд соціального страхування України виплачував допомогу у розмірі 299,75 грн., а Ізяславщини – 293,13грн. При цьому, за підсумками грудня 2021року середньоденний  розмір допомоги за рахунок коштів Фонду соціального страхування вже складав 319,87 грн.

Середній розмір допомоги працюючим жінкам у разі  вагітності та пологів за минулий рік склав   32,9тис. грн.

Розмір допомоги по тимчасовій втраті працездатності залежить від тривалості страхового стажу працівника та складає 50% середньої заробітної плати (якщо стаж не перевищує 3 років), 60% (при стажі від 3 до 5 років), 70% (від 5 до 8 років) і 100% (якщо стаж – понад 8 років, або за наявності пільг відповідно до законодавства).

Найбільший середньоденний розмір допомоги за лікарняними упродовж 2021 року на Шепетівщині : ДП «Шепетівське лісове господарство» (607,00грн.), ДП «Шепетівський ремонтний завод» (493,10грн.),  ТОВ  «Лотівка Еліт» (364,32грн.), на Ізяславщині : ДП «Ізяславськк лісове господарство» (565,12грн.), ПРАТ «Ізяславський хлібозавод» (453,56грн.), ТОВ СГП «Агрос-Віста» (369,83грн.).

В.о. начальника Шепетівського

відділення управління виконавчої дирекції