Вшанування пам’яті солдата, захисника та патріота нашої країни

Дата: 13.01.2022 17:48

Сьогодні в Корчицькому ліцеї відбулося вшанування пам’яті солдата, захисника та патріота нашої країни, Каравана Віталія Андрійовича, який загинув 13 січня 2020 року під час несення служби поблизу селища Піски, Ясинуватського району, Донецької області.

Віталій майже два роки служив за контрактом на посаді водія бойової розвідувальної, дозорної машини у 56-й Маріупольській окремій мотопіхотній бригаді ЗСУ. До укладання контракту воював на Сході у складі одного з добровольчих підрозділів.

Напередодні загибелі його було нагороджено нагрудним знаком Командувача об’єднаних сил «Козацький хрест».

Віталій Караван народився та виріс у селі Корчик. Навчався у Шепетівському професійному ліцеї.

Йому назавжди залишиться 26 років. Він ще не встиг створити власної сім’ї. У нього залишилися мама, бабуся і старший брат, який проходить військову службу в одній з військових частин Шепетівського гарнізону і теж є учасником бойових дій.

Незгасний спомин про його добрі земні справи залишиться у нашій пам'яті та серцях.

Світла і вічна пам'ять воїну!