Подарунки від спонсорів

Дата: 17.12.2021 14:27

Новорічних та різдвяних свят чекають всі із нетерпінням, особливо діти, які живуть передчуттям казкових свят та сподіваються на здійснення заповітних мрій. Що є приємним для дитини? Звичайно любов та піклування батьків, підтримка та розуміння вчителів, дружба однолітків. Але надзвичайно приємно, коли про дітей турбуються небайдужі люди. Такими є народні депутати Олександр та Галина Гереги, депутатка Хмельницької обласної ради Світлана Павлишина, директор Шепетівського районного спеціалізованого підприємства Петро Трофімчук та депутат Михайлюцької сільської ради Віталій Караван.
Напередодні новорічних та різдвяних свят солодкі подарунки з побажанням здоров’я, радісних, щасливих подій від наших меценатів (Епіцентр Агро) отримали учні початкових класів Корчицького ліцею .
Адміністрація закладу, педагогічний та учнівський колективи висловлюють щиру подяку за Вашу підтримку і допомогу школі та подароване дітям свято. Цінуємо Вашу людську щедрість і розуміння наших шкільних проблем та надіємося, що в наступному році наша співпраця стане ще більш міцнішою.