Оголошення про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора комунальної установи “Центр надання соціальних послуг” Михайлюцької сільської ради

Дата: 13.12.2021 14:01
Кількість переглядів: 314

Найменування і місцезнаходження закладу: Комунальна установа «Центр надання соціальних послуг» Михайлюцької сільської ради; Хмельницька область, Шепетівський район, с. Михайлючка, вул. Мазунова, 44а.

Основні напрямки діяльності установи: КУ «Центр надання соціальних послуг» надає такі соціальні послуги: соціальна профілактика; соціальна підтримка; соціальний супровід; соціальне обслуговування; консультування; догляд вдома; денний догляд.

Найменування посади: директор комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Михайлюцької сільської ради; Хмельницька область, Шепетівський району.

Умови оплати праці визначаються відповідним Наказом Міністерства соціальної політики України від 18 травня 2015 року №526 «Про умови оплати праці працівників закладів соціального захисту дітей, закладів соціального обслуговування, закладів соціальної підтримки сімей, дітей та молоді і центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді».

Кінцевий термін і місце подання документів для участі у конкурсі: визначені документи подаються особисто до Михайлюцької сільської ради; Хмельницька область, Шепетівський район, с. Михайлючка, вул. Мазунова, 44а з 13 грудня 2021 року до 27 грудня 2021 року

Для участі у конкурсі претенденти подають такі документи:

1. Заяву про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних.

2. Автобіографію та/або резюме (за вибором учасника конкурсу).

3. Копію паспорта громадянина України;

4. Копію документів про вищу педагогічну освіту (з додатком, що є його невід'ємною частиною) не нижче освітнього ступення магістра (спеціаліста);

5.Копію трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж роботи не менше п'яти років на день їх подання;

6.Сертифікат про рівень володіння державною мовою;

7.Довідку про відстуність судимості;

8. Довідку про проходження попереднього (періодичного) психіатричного огляду;

- мотиваціний лист,  складений у довільній формі;

- заяву про відсутність близьких родичів у складі конкурсній комісії.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсному відборі, сають право додавати до заяви про участь у конкурсі інші документи, не передбачені в оголошенні про проведення конкурсу.

Крім зазначених документів, претендент може додатково подавати документи стосовно досвіду роботи, професійної компетентності, репутації (характеристики, рекомендації, наукові публікації тощо).

Претендент не допускається до участі в конкурсі у разі:

1) неподання ним повного пакета документів,

2) його невідповідності кваліфікаційним вимогам, визначеним Довідником кваліфікаційних характеристик професій працівників «Випуск 80 «Соціальні послуги», затвердженим наказом Мінсоцполітики від 29 березня 2017 р. № 518;

3) наявності не знятої або не погашеної в установленому законом порядку судимості, заборони займати відповідні посади або займатися певними видами діяльності.

Уповноважена особа не пізніше ніж через три робочих дні з дати надходження документів для участі в конкурсі повідомляє претендентам про результати перевірки документів.

Після усунення претендентом недоліків, виявлених у поданих документах, він може подати належним чином оформлені документи повторно у межах встановленого строку для їх подання, визначеного в умовах проведення конкурсу.

Претенденти, допущені до участі в конкурсі, є його учасниками.

Кваліфікаційні вимоги до претендентів: вища освіта, кваліфікація соціальна робота, психологічна, педагогічна; стаж роботи у відповідній сфері діяльності не менше, ніж 5 років.

Дата та місце початку конкурсного відбору, його складові та тривалість: конкурс на посаду директора відбудеться у приміщенні Михайлюцької сільської ради (с. Михайлючка, вул. Мазунова, 44а).

Переможець конкурсу визначається за результатами:

1) перевірки на знання законодавства України (Закон України «Про соціальні послуги», інші нормативно-правові акти у сфері надання соціальних послуг, державні стандарти надання соціальних послуг);

2) оцінювання презентації (викладеної державною мовою) перспективного плану розвитку надавача соціальних послуг комунального сектору, відповідей на запитання членів конкурсної комісії щодо зазначеної презентації.

Оцінювання учасників конкурсу відбувається усіма членами конкурсної комісії згідно відповідних критеріїв.

Прізвище та ім’я, номер телефону та адресу електронної пошти особи, яка уповноважена надавати інформацію про конкурс та приймати документи для участі у конкурсі:

Домбровська Зоя Анатоліївна  тел 0680128220 email: myhaylyutskavc@ukr.net

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь