Шановні працівники соціальної сфери! Прийміть вітання з професійним святом - Днем соціального працівника!

Дата: 05.11.2021 15:24

Наше суспільство неможливо уявити без вашої самовідданої праці. Соціальний захист мешканців громади став справою вашою життя.
Тож щирі слова привітань адресуємо
Первак Валентині Ананіївні, начальнику відділу соціального захисту населення Михайлюцької сільської ради та
Вихівській Ользі Михайлівні, спеціалісту відділу соціального захисту населення; соціальним працівникам: Крисоватій Тетяні Ростиславівні, Пойовській Людмилі Миколаївні, Чайгуцькій Валентині Володимирівні, Семенюк Любові В’ячеславівні, Вержбіцькій Галині Миколаївні.
Нехай заслужена повага від людей додає вам сили та допомагає у виконанні почесного і відповідального професійного обов’язку.
Вітаємо також усіх ветеранів соціальної сфери, нехай добро завжди повертається до вас сторицею!
Здоров'я усім вам, щастя і благополуччя!