Оголошується конкурс на заміщення вакантної посади посадових осіб органу місцевого самоврядування Михаайлюцької сільської ради – ГОЛОВНОГО СПЕЦІАЛІСТА ВІДДІЛУ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ, СПОРТУ ТА ТУРИЗМУ Михайлюцької сільської ради

Дата: 01.07.2021 15:05

Михайлюцька сільська рада  01 липня  2021 року оголошує конкурс на заміщення вакантної посади посадових осіб органу місцевого самоврядування Михаайлюцької сільської ради – ГОЛОВНОГО СПЕЦІАЛІСТА ВІДДІЛУ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ, СПОРТУ ТА ТУРИЗМУ Михайлюцької сільської ради.

Для участі в конкурсі подаються такі документи:

заяву; особову картку встановленого зразка; автобіографію; копії документів про освіту; електронну декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2020 рік, передбачену Законом України «Про запобігання корупції»; копію паспорта; дві фотокартки (4х6 см); копію трудової книжки; копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних).

Додаткова інформація надається за адресою:

с. Михайлючка, вул. Мазунова 44-а.

Документи приймаються до 30 липня 2021 року включно