1 червня – День захисту дітей

Дата: 02.06.2021 13:47

Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей – чудове свято радості та надії, метою якого є привернення уваги до захисту прав дітей.

Не оминув увагою це дитяче свято Виконавчий комітет Михайлюцької сільської ТГ. З найкращими побажаннями секретар Михайлюцької сільської ради З. Домбровська, спеціаліст із питань захисту прав дітей Р. Маранчак, старости округів  і представник ТОВ «ПЕРЕМОГА – 2003» М. Семенюк, відвідали та вручили цінні подарунки дітям  категорійних сімей.

Працівниками БК та шкіл Михайлюцької громади проведено розважальні заходи, у яких усі діти із задоволенням брали участь.

Висловлюємо щиру подяку спонсорам свята, за рахунок яких закуплено подарунки. А саме: директору Хмелівського лісництва В.Барткову, депутатам сільської ради: В. Войтюку, З. Домбровській, Г. Первак, В. Первак , П. Лебізі, А. Мастеруку, В. Крупник, Р. Литвинюку, І.Цибанюку та  колективу Михайлюцької  сільської ради.

Приватним підприємцям громади: О. Соболевській,  Ю. Гончаренко, В. Кисіль,  Н. Могильницькій, С. Можейко,  Ю. Обушко, К. Ковальчук, Ю. Лисюку, В. Гончаренку, Є. Козаку,   Гордеєву,  ТОВ « ПЕРЕМОГА – 2003», TOВ «Агросад 2016» (В.Таратунський), TOВ «Голдфорест» (А.Любицькому, Ю.Полодюку, С.Гусарук), хлібопекарні с. Заморочення (Т.Сінькова), ФГ «Агросад 2016»( С.Вознюк), TOВ Apгіс Груп  (Директор Рудь С. Є.) ,СФГ «Кпепачі» (Директор Конончук І. П.), Л.Колос, О.Ковтонюк, М.Ковтонюк, Л.Марценюк.

Дітям бажали гарних  канікул, теплого літа та щасливого дитинства.

Всі мали гарний святковий настрій та залишились задоволеними.