Він загинув за Україну

Дата: 29.04.2021 16:50

Сьогодні, 29 квітня 2021 року виповнилося пять років відтоді, як під час обстрілу ВОП в районі м. Авдіївка, захищаючи незалежність і суверенітет України, героїчно загинув Ревазо Циклаурі.

29 квітня 2021 року біля меморіальної дошки та на місці поховання в селі Михайлючка відбулися заходи з вшанування його пам’яті.

Участь у заходах взяли рідні героя-мама Лідія Циклаурі, дружина Ольга з донечкою Соною, військовий комісар Шепетівського об'єднаного міського територіального центру комплектування та соціальної підтримки воїнів АТО підполковник Василь Царук, представник громадської організації учасників бойових дій в зоні АТО Лариса Бабкіна, представник Шепетівського музею пропаганди,  голова Михайлюцької громади Богдан Книш та заступник голови Оксана Щур, представники Михайлюцького СБК та сільської бібліотеки, односельці.

Присутні хвилиною мовчання пом'янули воїна, поклали квіти та поспілкувались з родиною.

Ми не забули. Ми пам'ятаємо...

Відео «Наш Ревазо» https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=936667420430939&id=100022630688817